آتشکده و نیمکت آجری یا آجرنما

به دنبال یک پروژه
منحصر به فرد برای زیباسازی باغ خود هستید؟ 
ایده نیمکت آجری و
آتشکده آجری جزو بهترین ایده ها برای ظاهری جذاب
و زیبا در باغ هستند. باتوجه به نوع طرح، می توانید بیشتر این  سازهای طراحی شده با آجرنما و آجر را در یک یا
دو روز بسازید. همچنین شما می توانید برای مشاوره و اجرا از آجردکور کمک بگیرید.

آتشکده آجری

نیمکت آجری یا آتشکده آجری باغی یک طرح و اجرای خوشایند برای هر باغی هستند. در مورد آن فکر کنید؛ آنها بازدیدکنندگان را دعوت می کنند تا در باغ شما بنشینند و به اطراف نگاه کنند و مکان های عالی برای مطالعه و استراحت هستند. نشستن روی یک نیمکت آجری یا آتشکده آجری زیبا و جذاب باغ نیز تصویر واضحی از کارهایی که باید در اطراف باغ و حیاط خود انجام دهید به شما می دهد. در این مقاله، ما شما را از طریق ایده های مختلف نیمکت آجری یا آتشکده آجری ، ابزارها و مواد مورد نیاز و سطح دشواری هر پروژه راهنمایی می کنیم. برخی از این ایده‌های نیمکت کاملاً از آجر ساخته شده‌اند و برخی دارای مواد دیگری مانند بتن و چوب هستند. با آجردکور همراه باشید.

ایده های نیمکت آجری

 اگر دوست دارید پروژه نیمکت آجری یا آتشکده آجری را انجام دهید، این ایده ها را دوست خواهید داشت، زیرا آنها به شما کمک می کنند تا یک نیمکت آجری بسیتر شیک و زیبا برای باغ خود بسازید. در اینجا برترین ایده های نیمکت آجری یا آتشکده آجری ما آورده شده است .

نیمکت آتش نشانی یکپارچه

مصالح  آجر، سنگ، مخلوط بتن، آرماتور فولادی، بلوک سبک، ماسه، ملات، تخته سه لا، دودکش، زاویه

ابزار چکش، ماله، آسیاب زاویه ای، بیل، تراز

سطح دشواری  سخت نیاز به استادکار یا نماکار

این نیمکت آجری شامل یک گودال آتش آجری یا آتشکده آجری با بازوهای دراز است که می توانید از آن به عنوان نیمکت استفاده کنید. با استفاده از این نیمکت، می توانید به راحتی در هنگام سرد بودن در باغ بنشینید و از آتش لذت ببرید و آن را به ایده ای عالی برای مکان هایی با زمستان های سخت تبدیل کنید. همچنین به حیاط شما ظاهری سفارشی و روستایی می بخشد و بسیار منحصر به فرد است. علاوه بر این، می توانید از یک نیمکت آتش نشانی یکپارچه برای قرار دادن گیاهان گلدانی خود استفاده کنید.

در حالی که ساختن این نیمکت آجری در فضای باز می تواند چالش برانگیز باشد، تلاش ارزش آن را دارد. ممکن است به زمان، تلاش و مواد زیادی نیاز داشته باشد، اما می توانید آن را مطابق با چیدمان باغ و ترجیحات شخصی خود طراحی کنید. شما همچنین می توانید از این طرح به عنوان بخشی از شومینه آجری قرمز خود با ایده های تغییر نیمکت های بلند استفاده کنید.

نیمکت آجری در اطراف یک آتشکده آجری

مصالح آجر، سنگ، مخلوط بتن، آرماتور فولادی، بلوک سبک، ماسه، ملات، تخته سه لا، دودکش، زاویه

ابزار چکش، ماله، آسیاب زاویه ای، بیل، تراز

سطح دشواری سخت نیازمند استادکار یا نماکار

یک نیمکت آجری در اطراف گودال آتشکده آجری راه بسیار خوبی برای گرم نگه داشتن در حین لذت بردن از طبیعت است. می‌توانید نشیمن‌گاه آجری در فضای باز را کاملاً از آجر بسازید یا پایه‌های آن را از آجر بسازید و پلان‌های نیمکتی دوتایی چوبی را برای نشستن اضافه کنید. برخلاف نیمکت آتش نشانی یکپارچه، ساخت این پروژه زمان زیادی نمی برد و پروژه ای عالی برای انجام با خانواده و دوستانتان است. می توانید با طرح دایره ای، ساختن یک نیمکت آجری در اطراف آتشدان یا طرح نیم دایره ای که نیمکت آجری فقط در یک طرف آن قرار دارد، پیش بروید. این شومینه آجری قرمز با ایده‌های تغییر نیمکت بلند برای هر کسی که حیاط بزرگی دارد عالی است.

 نیمکت آجری یا آتشکده آجری استفاده مجدد

 مصالح آجر قدیمی، مخلوط بتن، تخته چوبی سبک وزن، زاویه، پیچ

ابزار، آسیاب زاویه ای، بیل، تراز، مته

سطح دشواری آسان

اگر آجرهای اضافی از پروژه ای قبلی دارید، می توانید از آنها برای ساختن یک نیمکت آجری استفاده مجدد استفاده کنید. هنگام ساخت این پروژه، آجرها نباید با هم مطابقت از نظر اندازه و رنگ داشته باشند. در واقع داشتن آجرهای مختلف به نیمکت شخصیت می بخشد و حتی می توانید پس از ساخت آن را دوباره رنگ آمیزی کنید. این نیمکت عجیب و غریب باغ، حسی قدیمی به حیاط می بخشد، زیرا آجرها جاودانه هستند. بهترین بخش این است که ساختن این نیمکت آجری استفاده مجدد آسان است و کمترین تلاش و تجربه را می طلبد. همچنین محکم است و می توانید آن را به اندازه و تا زمانی که می خواهید بسازید.

 نیمکت آجری یا آتشکده آجری باغ آجری

مصالح آجر، سنگ، مخلوط بتن، بلوک سبک، زاویه

ابزار چکش، متر نوار، آسیاب زاویه ای، تراز

سطح دشواری آسان است

این نیمکت آجری از آجرهای قدیمی و یک تخته چوبی ساخته شده است. این یک راه عالی برای استفاده از مواد باقیمانده در حیاط و ایجاد یک فضای نشستن زیبا و آرام در باغ شما است. این به باغ شما جلوه ای روستایی می بخشد، به خصوص اگر برای ساختن صندلی از چوب چوبی استفاده کنید.

 ساخت این نیمکت آجری آسان است و به حداقل تلاش و مواد کمی نیاز دارد. همچنین برای یک باغ نیمکتی با ایده های آبشاری آجری مناسب است، به خصوص اگر باغ گل دارید. برای ساختن نیمکت فقط به مقداری آجر و یک تخته چوبی نیاز دارید.

 نیمکت آجری یا آتشکده آجری باغ منحنی آجری و بلو استون

مصالح  آجر، بتن، سنگ آبی

ابزار بیل، ماله، میله های تقویت کننده

سطح دشواری متوسط

اگر به دنبال ایده های نیمکت آجری برای یک فضای بزرگ هستید، نیمکت باغ خود را از آجر قرمز و سنگ آبی بسازید. این نیمکت باغ عجیب و غریب دارای طراحی زیبا است و یکی از بهترین ایده های نیمکت آجری برای افرادی است که می خواهند رنگی در حیاط خود داشته باشند. آجرهای قرمز حس گرمی به باغ می دهند، در حالی که شدت سنگ آبی فضای تابستانی را ایجاد می کند. این یک افزودنی عالی برای باغ است، به خصوص زمانی که به صورت استراتژیک قرار گیرد، و ارزش خانه شما را افزایش می دهد.

 اگرچه ساخت این پروژه به دلیل تکنیک های مختلف مورد نیاز نسبتاً چالش برانگیز است، می توانید از دوستان با تجربه تر خود کمک بخواهید. این نیمکت باغ شما را از فضایی ساده به مکانی آرام و زیبا تبدیل می کند.

 نیمکت آجری یا آتشکده آجری باغ سنگی

مواد رامبل سنگ، سنگفرش، پیچ، براکت، سه تخته

ابزار اندازه گیری نوار

سطح دشواری آسان است

ساخت این نیمکت سنگی باغ آسان است. شما می توانید آن را به تنهایی در یک روز درست کنید. می توانید به راحتی مواد مورد نیاز برای ساخت این نیمکت را در محوطه خود پیدا کنید یا آنها را از فروشگاه سخت افزار محلی خود خریداری کنید. این نیمکت سنگی به باغ شما جلوه ای اصیل و با ظاهری مدرن می دهد .

 نیمکت آجری با گلدان همراه با آتشکده

مصالح آجر، بتن، تخته، خاک، گیاهان

ابزار اندازه گیری نوار، بیل، ماله، تراز، چکش

سطح دشواری متوسط

این نیمکت آجری آتشکده آجری با گلدان کاملاً از آجر ساخته گردیده است و راهی منحصر به فرد برای افزودن شخصیت به باغ شما است. نه تنها فضای بیشتری برای نشستن در اختیار شما قرار می دهد، بلکه فضای بیشتری را برای پرورش گل یا گیاهان در اختیار شما قرار می دهد. مهمانان شما نیز این فضای نشستن خلاقانه را دوست خواهند داشت زیرا فضایی جادویی به باغ شما می بخشد و ظاهر و احساسی اصیل به آن می بخشد.

 نیمکت آسان باغ

مواد سنگ فرش، شن نخودی، پیچ عرشه، آجر

ابزار چسب چشم انداز، مته، بیل، سطح، متر نوار

سطح دشواری  آسان تا متوسط

همانطور که از نام آن پیداست، ساخت این نیمکت آسان در باغ ساده است و مکان مناسبی برای استراحت در باغ برای لذت بردن از فضای باز یا نشستن با کتاب مورد علاقه خود را فراهم می کند. طراحی جذابی دارد و فضای نشیمن ثابتی را فراهم می کند و در عین حال باغ شما را به شدت بهبود می بخشد. این پروژه  برای مبتدیان آسان است و حتی می توانید طرح را تغییر دهید و آن را با هر متریال نیمکت در فضای باز بسازید.

 نیمکت آجری یا آتشکده در فضای باز با سنگ

مصالح سنگ، مخلوط بتن، بلوک سبک، دودکش، زاویه

ابزار چکش، ماله، بیل، تراز، اسکنه

سطح دشواری آسان

چه در حال ساختن یک نیمکت آجری برای باغچه یا ایوان خود باشید، این نیمکت آجری در فضای باز افزودنی عالی است. این به باغ شخصیت می بخشد و یک یخ شکن عالی است. ساختن این نیمکت آجری در فضای باز با پیروی از نقشه های راهنما بسیار ساده است و می توانید بدون تجربه ساخت و ساز این کار را انجام دهید. مواد مورد استفاده در ساخت آن نیز ارزان هستند و می توانید آنها را در فروشگاه سخت افزاری یا مجتمع خرید محلی خود پیدا کنید.

 دیوار آجری با صندلی

مصالح  آجر، سنگ، مخلوط بتن، آرماتور فولادی، بلوک سبک، ماسه، ملات، تخته سه لا، دودکش، زاویه

ابزار چکش، ماله، آسیاب زاویه ای، بیل، تراز

سطح دشواری متوسط

این دیوار آجری ساده با محل نشستن به عنوان دیوار باغ و یک نیمکت عمل می کند. نیمکت فقط توسط نقطه تماس با دیوار بالا نگه داشته می شود. نصب شده است و در باغ بسیار زیبا به نظر می رسد، به خصوص اگر روی دیواری که قبلاً یک دیوار باغ خالی بود، بسازید. همچنین می توانید یک باغ عمودی اضافه کنید تا به این سازه شعله و زیبایی ببخشد. اگرچه این نیمکت آجری باغ نیاز به تخصص دارد، اما فضای حیاط خلوت شما را متحول می کند و ارزش آن را دارد.

نیمکت سیمانی صیقلی

مصالح  آجر، سنگ، مخلوط بتن، آرماتور فولادی، بلوک سبک، ماسه، ملات، تخته سه لا، دودکش، زاویه

ابزار چکش، ماله، آسیاب زاویه ای، بیل، تراز

سطح دشواری آسان است.

این نیمکت سیمانی صیقلی را می توانید از آجر یا سنگ های قدیمی درست کنید. مطمئن شوید که آن را سیمان کنید، زیرا این کار آن را محکم‌تر و صیقلی‌تر می‌کند و ظرافت را به باغ می‌افزاید. همچنین به باغ شما کمک می کند تا ظاهری روستایی و صنعتی تر داشته باشد. ساختن این نیمکت صیقلی آسان، مقرون به صرفه است و می تواند برای مدت طولانی بدون از هم پاشیدن دوام بیاورد. تا زمانی که از نقشه ساختمانی درست پیروی کنید، این نیمکت در باغی که به خصوص با گل های روشن احاطه گردیده است که رنگ خاکستری و کسل کننده آن را خنثی می کند، فوق العاده به نظر می رسد.

نیمکت و آتشکده آجر و چوب

مصالح آجر، سنگ، مخلوط بتن، بلوک سبک، ماسه، ملات، تخته سه لا، دودکش، زاویه

ابزار چکش، ماله، آسیاب زاویه ای، بیل، تراز

سطح دشواری متوسط

اگر می خواهید یک نیمکت همه کاره در باغ خود بسازید، به سراغ این جفت سیمان و الوار DIY بروید. ساخت این نیمکت آجری و چوبی نسبتا آسان است و طراحی مدرن معاصر دارد. از آنجایی که از بلوک های سیمانی ضخیم برای پشتیبانی از یک تخته چوبی پهن استفاده می کند، بسیار محکم است. همچنین می توانید تخته چوبی را در مواقعی که استفاده نمی کنید جابجا کنید و برای کار دیگری از آن استفاده کنید. جابجایی صندلی چوبی نیز از پوسیدگی آن در هنگام بارندگی جلوگیری می کند.

نیمکت آجری یا آتشکده آجری قابل حمل

مواد سنگ های رومبل یا سنگفرش، براکت ها، تخته چوب، لکه چوب

ابزار بیل، سطح، اندازه گیری نوار

سطح دشواری آسان

یک نیمکت آجری/سنگی قابل حمل یک افزودنی عالی برای باغ است و زمانی که بخواهید در محیط اطراف خود تغییر دهید جابه‌جایی آن آسان است. این صندلی نیمکت آجری در فضای باز عالی است اگر چندین نقطه کانونی در باغ دارید که می توانید در آن استراحت کنید اما فقط می خواهید یک نیمکت بسازید. شما می توانید طراحی را متناسب با زیبایی باغ و مطابق با ترجیحات خود تغییر دهید. اگرچه معمولاً از چوب و آجر ساخته می‌شود، اما می‌توانید از مواد دیگری برای نیمکت در فضای باز استفاده کنید.

 چه چیزی این ایده های نیمکت آجری یا آتشکده آجری را خوب می کند؟

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا ساختن نیمکت آجری یا آتشکده آجری باغ شما از آجر ایده خوبی است. این ایده های نیمکت های آجری عبارتند از:

ارتجاعی

تعمیر و نگهداری کم

نسوز

بادوام

سازگار با محیط زیست

تعمیر و نگهداری کم

این ایده های صندلی نیمکت آجری یا آتشکده آجری در فضای باز به غیر از پاک کردن مکرر نیازی به نگهداری زیادی ندارند. همچنین لازم نیست آنها را مانند نیمکت های چوبی رنگ یا لاک بزنید. اکثر آجرها ماندگاری طولانی دارند و ضد آب هستند، به این معنی که شرایط آب و هوایی شدید مانند طوفان و برف نمی تواند به آنها آسیب برساند.

 ارتجاعی

آجرها انعطاف پذیر هستند و می توانند در سخت ترین شرایط بدون آب و هوا مقاومت کنند. از آنجایی که آجرها ارگانیک نیستند، در اثر موریانه ها یا سایر آفات پوسیدگی و آسیب نمی بینند.

 نسوز

آجرها غیر قابل اشتعال هستند و به همین دلیل بهترین مصالح ساختمانی برای مناطق مستعد آتش سوزی هستند. اگرچه آجرها باغ یا پاسیو را نسوز نمی کنند، نیمکت در آتش آسیبی نمی بیند و این یک چیز کمتر است که باید دوباره بسازید. حتی پس از آسیب آتش سوزی نیز می توان از آنها استفاده مجدد کرد.

 بادوام

نیمکت های آجری ماندگاری بالایی دارند. پس از ساخت، آنها در برابر آب و هوا باقی می مانند و پوسیده نمی شوند و آسیب ساختاری دیگری متحمل نمی شوند. اگر آنها را به درستی بسازید، می توانند چندین دهه بدون نیاز به تعمیر به شما خدمت کنند.

 دوستدار محیط زیست

آجرها از مواد طبیعی مانند خاک رس ساخته می شوند و هیچ گونه مواد آلی فراری از خود ساطع نمی کنند و آنها را مصالح ساختمانی سالم می کند. آنها همچنین حاوی هیچ گونه مواد شیمیایی یا پلاستیک خشن نیستند. شیل و خاک رس که آجرها از آن ساخته می شوند به طور طبیعی وجود دارند و آن را به گزینه ای سازگار با محیط زیست تبدیل می کنند.