نمای بیرونی
بس که آجر روی آجر خانه را زیبا می کنی
بی خبر بازار عشق را پر درآمد می کنی

اجرای نمای بیرونی انواع ساختمان های دولتی و شخصی

اجرای انواع نمای آجرنما، سنگ، آجر نما نسوز ساختمان و ویلایی در سراسر ایران با بهترین آجر نمای ساختمان و بهترین آجر نما در ایران توسط معماران و استاد یاران آجور دکور در این قسمت قابل مشاهده است. قیمت هر متر مربع اجرای آجر با توجه به آجر طراحی متفاوت است که در هر پروژه آجرنما توضیح داده شده است.

از آجر خیالش عاشق خانه ای ساخت
همان شدی بفرما نان و گل و ترانه

طراحی و اجرای انواع دکوراسیون داخلی با آجر

اجرای انواع دکوراسیون داخلی با آجر سنتی، نصب آجر آنتیک، مدرن و ارائه انواع طرح با آجر، سبک های دکوراسیون داخلی با آجر، آشپزخانه با نمای آجر و تزیین دیوار با آجر نما توسط معماران و استاد بناهای مجرب آجردکور در این قسمت قابل مشاهده است. قیمت آجر نمای داخل ساختمان برای دکوراسیون با توجه به طرح و اجرا متفاوت است. اطلاعات هر پروژه آجرنما کامل توضیح داده شده است.

دکوراسیون داخلی با آجر
شومینه آجری
بیا به خانه ی ما خوشتر از گلستان است
شومینه ی ما با آجری نسوز و زیبا است

طراحی و اجرای انواع شومینه های آجری

اجرا و نصب انواع شومینه آجری گوشه، شومینه هیزمی، شومینه باغی ساده، شومینه هیزمی روستایی، شومینه هیزمی سنتی، شومینه آجری مدرن، شومینه اجری ساده در سراسر کشور توسط معماران و استاد بناهای مجموعه دکور در این قسمت قابل مشاهده است. قیمت اجرای شومینه سنتی یا مدرن با توجه به طرح آجر متفاوت است. اطلاعات هر پروژه آجرنما آمده است.

چون ز جُست و جوی خانه ی زیبا نومید گشتم آمدم
خفته دیدم آلاچیق زیبایی با نمای آجری ای عاشقان

اجرای و ساخت انواع آلاچیق های آجری

اجرای و ساخت انواع آلاچیق آجری، آلاچیق سنگی، آلاچیق شیشه ای با آجر و آلاچیق سنتی با آجرنما و آجر نمای نسوز، سنگ، شیشه با بهترین طرح ها توسط معماران و استاد بنا های آجر دکور در این قسمت قابل مشاهده است. هزینه اجرای آلاچیق ها با توجه نوع آجر و ینگ وطرح متفاوت است در هر پروژه آجرنما اطلاعات کامل را می توانید مشاهده کنید.

آلاچیق آجری
محوطه سازی با آجر
عشق تو پرنده‌ای بود؛ زیبا و دلربا
که روی یکی از آجرهای باغ لانه کرد

طراحی و اجرای محوطه سازی و کف فرش کردن با آجر

اجرای و ساخت انواع محوطه های ویلایی و باغچه و باغ با آجر سنتی، آجر خشتی 20*20 با بهترین اجرا توسط معمار و استاد بناهای مجرب آجر دکور را در این قیمت می توانید مشاهده کنید. قیمت آجر کف و هزینه اجرای آن با توجه متراژ و نوع طرح تعیین می گردد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت هر پروژه آجرنما با ما تماس بگیرید.

گر افتاد راهت به باربیکیوی آتشی
تناول نما چند سیخی، کباب آتشی

طراحی و اجرای انواع باربیکیو آجری (مدرن و سنتی)

اجرا و ساخت باربیکیو آجری، باربیکیو آجری گرد، باربیکیو آجری ساده، باربیکیو آجری در تراس، باربیکیو آجری گازی در ویلا و آپارتمان شما با بهترین معماران و استاد بنا های آجر دکور، برای دیدن تصاویر باربیکیو آجری و اطلاع از قیمت باربیکیو آجری و سایر پروژه های آجرنما این قسمت را مشاهده کنید.

باربیکیو آجری
آتشکده آجری
مِهر تو باعث خاموشی آتشکده است
خارج از دست خلیل است ، گلستان شده را

ساخت و اجرای انواع آتشکده و نمیکت آجری

اجرا و ساخت آتشکده در باغ، طراحی آشتکده باغ و نیمکت آجر در ویلا وباغ شما با بهترین طرح مناسب ترین قیمت توسط استاد بنا و معماران آجردکور، شما در این قسمت می توانید انواع پروژه های آتشکده باغی را مشاهده کنید.