• آیا می توان بدون داشتن حساب کاربری یا ثبت در سایت آجر دکور خرید کرد؟

دوست عزیز، برای ثبت سفارش در فروشگاه آجر دکور نیاز به ثبت نام در سایت دارید. ثبت نام یا ایجاد حساب کاربری در سایت به سادگی انجام می پذیرد.

 • چگونه می توانم از فروشگاه اینترنتی آجر دکور خرید کنم؟

روش خرید از فروشگاه اینترنتی آجر دکور پس از ثبت نام در سایت، سفارش مد نظر را به قسمت سبد خرید اضافه کنید، حال برای کامل کردن خرید خود، مشخصات خریدار و آدرس تحویل گیرنده را وارد نمایید، پس از مشخص شدن زمان و چگونگی ارسال کالا، نحوه ی پرداخت سفارش خود را مشخص و خرید خود را تکمیل نمایید.

 • من می توانم سفارش یا خرید خود را در ساعت های غیر اداری از فروشگاه آجر دکور نهایی یا ثبت کنم؟

بله شما حتی در ساعت های غیر اداری و ایام تعطیل می توانید در فروشگاه آجر دکور ثبت سفارش انجام دهید. در نظر داشته باشید ثبت سفارش هایی که در ایام تعطیل انجام شده است، در اولین روز اداری به ترتیب ثبت سفارش پردازش، بسته بندی و ارسال می گردد.

 • آیا پس از ثبت سفارش امکان تغییر آن وجود دارد؟

دوست عزیز، مسلما پس از قطعی شدن سفارش شما، وثبت آن، امکان تغییر و عوض کردن در سایت به علت سیستمی بودن وجود ندارد؛ ولی شما با تماس با کارشناسان آجر دکور میتوانید مشکلات سفارش را مطرح تا شما را راهنمایی کنند.

 • چگونه می توان خرید خود را از فروشگاه آجر دکور لغو یا کنسل کنم؟

جهت لغو خرید با کارشناسان خدمات پس از فروش فروشگاه آجر دکور تماس حاصل نمایید، کارشناسان آجر دکور چگونگی لغو سفارش را برای شما شرح خواهند داد.

 • پرداخت مبلغ سفارش؛ پس از نهایی کردن خرید یا سفارش در فروشگاه آجر دکور؛ چگونه است؟

شما می توانید به صورت آنلاین از در گاه های پرداخت اینترنتی در سایت آجر دکور بوسیله ی کارت های شبکه ی شتاب خرید خود را با امنیت بالا انجام دهید.

 • مدت زمان ارسال سفارش های فروشگاه آجر دکور چه قدر است؟

اگر ساکن شهر تهران هستید این امکان برای شما وجود دارد که روز و زمان تحویل خرید خود را در سایت آجر دکور مشخص کنید که در زمان تعیین شده برای شما ارسال می گردد. اما اگر در دیگر شهر ها خرید صورت پذیرد ارسال از طریق پست انجام می گردد که کالای شما ظرف 3 الی 6 روز کاری به شما تحویل داده خواهد شد.

 • آیا میتوان به صورت حضوری از فروشگاه آجر دکور خرید انجام داد؟

دوست گرامی ، فروشگاه آجر دکور یک فروشگاه اینترنتی است و تحویل، فروش کالا به صورت حضوری امکان پذیر نمی باشد .

 • هزینه ارسال بسته های سفارش، فروشگاه آجر دکور چقدراست؟

هزینه ی کالای ارسالی  به وزن کالا بستگی دارد، تمام سفارش های آجر دکور از طریق باربری ارسال می گردد، بنابراین هزینه ارسال مطابق شرکت پست محاسبه می گردد.

 • حداقل سفارش برای ارسال رایگان چقدر است؟

فروشگاه اینترنتی آجر دکور برای راحتی شما مشتریان عزیز کلیه سفارش های بالای چهار میلیون تومان  را به صورت رایگان ارسال خواهد کرد.

 • پس از خرید از فروشگاه آجر دکور میتوانم کالا رو عودت بدهم؟

بلی، شما تا  پنج روز پس ازتحویل گرفتن کالا می توانید خرید خود را مطابق شرایط و قوانین آجر دکور مرجوع کنید.

 • چه مدت زمان طول میکشد تا هزینه سفارش های کنسلی یا بازگشت داده شده، عودت داده شود؟

برای  عودت و دریافت وجه ابتدا باید با کارشناسان تماس حاصل کنید و اطلاعات لازم از طرف آنها به شما داده خواهد شد. در صورت کنسل کردن خرید خود ظرف 1 الی 3 روز کاری وجه مورد نظر به حساب شما واریز می شود. در صورت مرجوع کردن کالا، طی 2 الی 5 روز پس از آنکه انبار کالا را دریافت کرد، وجه مورد نظر به حساب شما واریز خواهد شد.

قوانین و مقررات

درآجر دکور سعی شده است که جزئیات، مشخصات و اطلاعات هر محصول به بهترین صورت در اختیار کاربر قرار داده شود. همچنین کاربران میتوانند از مشاوره قبل از انتخاب استفاده کنند. آجر دکور در کنار کاربران هست تا انتخابی مناسب داشته باشند. پس از ثبت سفارش مسئولیت انتخاب کالا به عهده کاربر می باشد.

پرداخت وجه

به روش ساده و کاربردی آنلاین است. در پرداخت اینترنتی، کاربران می توانند از طریق درگاه های بانکی سایت آجر دکوری خرید خود را انجام دهند.

مشتریان آجر دکور می توانند از کد های تخفیف و حراجی های فصل در هنگام پرداخت استفاده کنند تا تجربه خوبی از خرید خود داشته باشند.

نحوه ی ارسال

آجر دکور خود را موظف می داند تمامی سفارشات  کاربران را به دست آنها برساند. و در صورت ایجاد مشکل کارشناسان با برقراری تماس با مشتری، و یا ارسال ایمیل ویا پیامک مشکل پیش آمده به مشتری اطلاع رسانی شود و چگونگی ارسال مجدد را با او هماهنگ کنند.

در صورت خرید عمده؛ آجر دکوری این امکان را به خود می دهد که زمان ارسال کالا را بنا به شرایط و حجم سفارش تغییر دهد. این تغییر را از طریق ارسال پیامک و یا تماس تلفنی به مشتری اطلاع رسانی کند.

کاربر گرامی در نظر داشته باشید که هنگام ثبت سفارش آدرس گیرنده را به درستی وارد کنید چرا که سفارش های شما به آدرس ثبت شده ارسال خواهند شد، در صورت بروز اشتباه در ثبت آدرس، نگران نباشید آجر دکور همیشه کنار شما مشتریان است و کافی است با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

کاربر گرامی در صورت هر گونه تغییر در سفارش که باعث خارج کردن سفارش از شرایط ارسال رایگان وجشنواره  شود، سفارش شما مجددا باید ثبت گردد.

نحوه ی ارائه وتحویل کالا

چک کردن بسته ی ارسالی

کاربر گرامی خواهشمندیم هنگام تحویل سفارش در حضور باربری، سفارش را با فاکتور چک کنید و از صحیح و سالم بودن بسته ی ارسالی اطمینان حاصل نمایید، واضح است امضای شما به باربری به معنی تایید شما از سالم ودرستی بسته ی ارسالی می باشد.

نحوه مرجوعی کالا

کاربر عزیز در صورتی که کد روی محصول مخدوش نشده باشد آجر دکور جهت رفاه حال مشتریان ضمانت 5 روزه را جهت مرجوع کردن کالا به شما خواهد داد.

شرایط بازگشت کالا

مشتریان گرامی لطفا قبل از باز کردن کالا به تاریخ انقضا، درستی کالا ودیگر موارد دقت کنید تا در صورت وجود مشکل به راحتی کالای خود را مرجوع کنید.

زمانی که کالا توسط انبار دریافت شد مورد اعلام شده از جانب مشتری توسط  بخش کنترل کیفیت بررسی می گردد و در صورت درست بودن مشکل کالا تعویض ومجددا برای کاربر ارسال می گردد.

در سایت آجر دکور لازم است برای بازگشت کالا  تایید درخواست مرجویی در سایت ثبت شده باشد.

در صورتی که کالا در انبار مرکزی موجود نباشد پس از مرجوع شدن کالا،وجه پرداختی بازگشت داده خواهد شد.

چگونگی استفاده از ضمانت بازگشت کالا

ایراد داشتن کالا

در صورت وجود ایراد در کالای دریافت شده، کاربران گرامی بایستی طی 5 روز در خواست مرجوعی خود را در سایت آجر دکور با ارائه توضیحات ثبت کنند. کارشناسان بخش پشتیبانی بعد از بررسی وتایید درخواست، مراحل لازم جهت تعویض کالا را انجام می دهند.

مغایرت کالای سفارش داده شده

در صورت مغایرت کالا، کاربران گرامی باید طی 5 روز درخواست مرجوعی خود را در سایت آجر دکور ثبت کنند. کارشناسان بخش پشتیبانی بعد از بررسی وتایید درخواست، مراحل لازم برای تعویض کالا را انجام می دهد.