باربیکیو یا کباب پز آجری

هیچ چیز بهتر از درست کردن یک کباب پز یا باربیکیو در حیاط خانه یا باغ و ویلا برای لذت و استفاده کردن از اوقات خود با خانواده وجود ندارد. شما می توانید طرح یک کباب پز یا باربیکیو یا باربیکیو  آجری را از آجر دکور فروشگاه و اجراکننده انواع سازه های آجری بخواهید و با توجه به بودجه خود آن را تقریبا در هر فضایی در خانه خود راه اندازی کنید. اما در اینجا توصیه می کنیم کباب پز یا باربیکیو آجری خود را در باغ، ویلا و فضای باز بزرگ خانه خود بسازید.

اگرچه ساخت کباب پز یا باربیکیو آجری برای خود، سبب ایجاد بسیاری از امکانات است. با ایده های مختلف باربیکو آجری، می توانید یک گریل منحصر به فرد و شخصی طراحی کنید که کاملاً با سلیقه و سبک شما مطابقت دارد. مواد - قطعات آجر - را می توان به راحتی به دست آورد، و قفسه گریل را می توان به راحتی تمیز کرد. علاوه بر این، می توانید با توجه به فضای موجود، کامل ترین شکل و اندازه باربیکیو را برای ساخت انتخاب کنید. به این نکات نگاهی بیندازید و برای درست کردن کباب آجری جالب و کاربردی خود الهام بگیرید. برای دیدن فیلم آموزشی به کانال آپارات ما مراجعه کنید.

ساخت باربیکیو آجری در حیاط

با استفاده از آجر برای ساختن یک سد محافظ در برابر بادهای شدید، یک منطقه گریل دنج ایجاد کنید. برای دسترسی آسان و تجربه آشپزی لذت بخش، گریل کباب پز یا باربیکیو را در مرکز قرار دهید.

گریل حیاط با مفهوم آجر  نسوز

این گریل که با ظرافت آجر نسوز تزیین گردیده است، زیبایی زیبایی را به حیاط خلوت شما می بخشد. از لحاظ استراتژیک در نزدیکی حصار قرار گرفته است، دارای پایه ای است که به یک درپوش دودکش منتهی می شود، و کمی پیچیدگی را به طراحی اضافه می کند.

قیمت باربیکیو سنگی

تجربه باربیکیو حیاط خود را با آلاچیق تقویت کنید

اگرچه استفاده از آلاچیق برای کباب پز یا باربیکیو در حیاط شما ایده بسیار خوبی است. شما همچنین با استفاده از آلاچیق با طرح رنگ سفید، می توانید یک منطقه تمیز و مرتب برای کباب پز یا باربیکیو گریل خود ایجاد کنید. بنابراین برای افزایش جذابیت فضای اطراف را با گل و گیاه های زیبا تزئین کنید. برای محافظت از خود و کباب پز  در برابر آب و هوای بد، می توانید با استفاده از شیشه شفاف سقفی را بسازید. این سقف به شما این امکان را می دهد که حتی در شرایط نامساعد از کباب کردن با کباب پز لذت ببرید.