نمای بیرونی ساختمان

بهترین آجر برای طراحی و اجرای آجرنما ساختمان

بهترین آجرنما

آجرهای نما مصالحی هستند که در ساخت نماها، یعنی نمای اصلی ساختمان به کار می روند. آجرهای نما با هدف دیده شدن تولید می شوند و در نتیجه در طرح های زیبا و دلپذیر در بازار عرضه می شوند. به غیر از طراحی های زیبایی شناختی و ظاهر جذاب، آجرهای آجرنما دارای ویژگی های عالی دیگری نیز هستند. برای دانستن در مورد بهترین آجرنما و انواع آجرنما به ادامه مطلب با آجر دکور طراح و اجرا کننده انواع نمای ساختمان مراجعه کنید.

بهترین اجر نما

بهترین آجر برای نمای ساختمان

انواع مختلفی از آجرهای آجرنما وجود دارد که تصمیم گیری در مورد سبک، طراحی و اجرای پروژه شما می تواند بسیار دشوار باشد. در اینجا یک لیست مختصر وجود دارد که برخی از انواع آجرهای آجرنما و نحوه استفاده از آنها را در طراحی و اجرای بهترین آجرنما توضیح می دهد.

پروژه های دکوراسیون داخلی با آجر

آجرنما امروزی و معاصر

اگر می خواهید رویه کلاسیک و ساده آجرنما یعنی سطوح صاف و خطوط تمیز را تغییر دهید، باید به انواع معاصر آجرهای آجرنما نگاه کنید. می‌توانید با انتخاب رنگ‌های لعاب‌دار و فوق‌العاده صاف و رنگ‌های سرد خاکستری و قهوه‌ای، سیاه یا سفید، روکشی مدرن با آجرهای آجرنما ایجاد کنید. آنها بدون جلب توجه بیش از حد با معماری یکپارچه ترکیب می شوند و برای ساختمان هایی با سیمان صیقلی و عناصر شیشه ای برای افزودن بافت و نما مناسب هستند.

بهترین آجرنما در ایران

آجرنمای شهری

نمای آجرنما شهری یکی از بهترین انواع آجرهای نما برای استفاده در فضاهای خرده فروشی و غذاخوری است. آنها به عنوان عناصر داخلی و خارجی با مواد خام گره خورده برای افزودن تنوع کار می کنند.

بهترین آجر نما در ایران

بر خلاف انواع دیگر آجرهای آجرنما ، این سبک شهری از یکنواختی که اغلب برای زیبایی شناسی شهری به دنبال آن است، سرپیچی می کند. ست کردن این سبک با روکش های مشکی مات، دانه های چوب و نورپردازی برای فضاهای هنری و صنعتی بسیار محبوب است. دوغاب (مخلوط آب، سیمان و ماسه) بافت دار و آجر با اندازه های مختلف نیز معمولاً با دوغاب خاکستری ناهموار برای واقع گرایی بیشتر جفت می شوند.

پروژه های نمای بیرونی

تک رنگ

آجرهای تک رنگ کاملاً با رنگ مطابقت دارند و برای ایجاد ظاهری یکنواخت رنگ گردیده اند. این یکی از انواع آجرهای آجرنما است که با در نظر گرفتن رنگ های ملات بندکشی و الگوهای پیوند منحصر به فرد، فوق العاده به نظر می رسد.

تطبیق ملات بندکشی با رنگ آجری امکان ایجاد دیوارهای پررنگ با بافتی را فراهم می کند. اگر تصمیم به دیوارهای آجری تک رنگ گرفته‌اید، می‌توانید با رنگ‌ها ، بافت‌ها و مواد دیگری مانند مس کاملاً آزاد باشید.

قیمت هر متر مربع آجرنما

کلاسیک

سبک کلاسیک آجرهای آجرنما گرم، جذب کننده است و حس قوی تاریخ را القا می کند. آجرهای نارنجی، قرمز و زرد گرم را انتخاب کنید تا ظاهری بی انتها و جذاب ایجاد کنید.

معمولاً هنگام اجرای آجرهای کلاسیک نما از ملات بندکشی خاکستری روشن استفاده می شود تا قدیمی تر و معتبرتر به نظر برسد. این نوع آجرهای آجرنما برای بازسازی املاک فهرست گردیده در میراث مناسب هستند .

اجرنما

منحصر بفرد

هزاران فرصت برای کار با آجر و کاشی آجری آجرنما وجود دارد. انواع آجرها بافت را معرفی می کنند، اما میزان بافت کاملاً به شما بستگی دارد. بلوک‌های ریز طرحی متداول است که در ساختمان‌های امروزی‌تر مشاهده می‌شود و چند عملکرد کلیدی را انجام می‌دهند.

آنها فضا را جدا می کنند تا مناطقی ایجاد کنند و در عین حال اجازه جریان هوا و نور خورشید را می دهند و در بعد از ظهر سایه های طرح دار ایجاد می کنند. آجرهای کیسه‌ای نیز بافتی را به طرح‌هایی القا می‌کنند که به دنبال ظاهری فرسوده‌تر هستند که حسی مدرن را حفظ می‌کنند.

بهترین اجرنما

آجرهای آجرنما

همان طور که آجرهای نما از نامشان پیداست برای استفاده به عنوان روکش یعنی به عنوان نمای بیرونی دیوار تولید می شوند. این آجرها با سایرطراحی ها و اجرا های سازه ای متفاوت بوده و ظاهری بسیار تمیز و یکدست دارند. از آنجایی که کاربرد اصلی آن ها زیبایی و دلپذیر ساختن نمای ساختمان است. آجرهای نما از مواد مختلفی تولید می شوند.

نمای بیرونی شخصی

انواع آجرهای آجرنما

آجرهای آجرنما در طرح‌های مختلف، گزینه‌های متفاوتی از سبک سنتی تا مدرن، رنگ‌ها و بافت‌ها موجود هستند. این آجرها بر اساس خواسته های کاربران و مشتریان تهیه می گردند. ما در اینجا به معرفی بهترین آجرنما ها می پردازیم.

بهترین آجرنما

آجرهای 6 سوراخه

آجرهای 6 سوراخه که به عنوان آجرهای سیمی نیز شناخته می شوند ، نوع نسبتاً مدرنی از آجرهای روکش هستند که در چند دهه گذشته بسیار محبوب شده اند. آنها از نظر شکل و اندازه یکنواخت تر از آجرهای دست ساز یا گل نرم هستند . آجرهای 6 سوراخه در بافت های مختلفی مانند بافت غلتکی، بافت سنباده، روستایی، بافت سیم کشی و حتی لعاب وجود دارند.

آجر 6 سوراخه

آجرنمای طرح قدیمی

 

در حالی که آجرهای قدیمی که معمولاً به عنوان آجر نرم شناخته می شوند ، با استفاده از یکی از قدیمی ترین فناوری ها در ساخت آجر تولید می شوند.

طرح آجر قدیمی

آجرهای قدیمی بسته به اینکه از فرآیند شن زده یا آب زده ساخته شده باشند، بافت های متفاوتی دارند. آجرهای قدیمی عمدتاً برای اهداف تزئینی استفاده می شوند. این نوع آجر جزو بهترین آجرنما است.

نمای بیرونی مساجد و اماکن مذهبی

آجر هلالی یا قوس دار

 

از آجرهای قوسی برای تشکیل واحدهای طاق تزئینی زیبا و دلپذیر استفاده می شود. این آجرها تقاضای زیادی در بازشوهایی مانند درها و پنجره ها دارند تا چندین جزئیات مختلف قوس را تشکیل دهند.

آجر هلالی

همچنین آجرهای قوسی در شکل ها و اندازه های مختلف درست از پروفیل های سگمنتال تا مسطح، نیم دایره ای و سرباز تولید می شوند.

پروژه های محوطه سازی و کف سازی با آجر

آجرهای رستیک

 

آجرهای رستیک با استفاده از فرآیند سنتی با لمس معماری مدرن تولید می شوند. این دسته از آجرها به دلیل استفاده از آب در فرآیند قالب گیری و قالب گیری، بافت منحصر به فردی دارند.

آجر رستیک

آجرهای مهندسی

آجرهای مهندسی در درجه اول برای ارائه عملکرد فنی پیشرفته تولید می شوند. این نوع آجرهای روکش بیشتر به دلیل ویژگی های ظاهری استفاده می شوند تا ظاهر زیبایی.

آجر مهندسی

مقاومت فشاری بالا و جذب آب کم دو ویژگی اصلی این آجرها است. آجرهای مهندسی معمولاً به رنگ قرمز صاف هستند، اگرچه آجرهای مهندسی آبی نیز به طور گسترده در دسترس هستند.

پروژه های شومینه آجری

مزایای آجرهای آجرنما ساختمان

آجرنما آپارتمان

از دیدگاه مالی

آنچه دیده می شود فروخته می شود! روکش آجر قیمت فروش ملک را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. نمای هنری منحصر به فرد ارائه گردیده توسط این آجرها غیرقابل مقایسه است.

زیبا و دل انگیز

آجرهای آجرنما در رنگ‌ها، شکل‌ها و بافت‌های سطحی متنوع موجود هستند که طیف گسترده‌ای از گزینه‌های طراحی را ارائه می‌دهند و ظاهری چشم‌گیر را همراه با ارزش طولانی مدت و کیفیت طراحی پایدار تضمین می‌کنند.

مناسب برای همه سال ها

بیشتر آجرهای آجرنما با استفاده از فرآیند سنتی قدیمی اما با لمس عناصر طراحی معماری مدرن طراحی گردیده اند.

بهترین آجرنما در ایران

توانمندسازی صنایع دستی

نمای معماری ساختمان چیزهای زیادی را می گوید – نه تنها در مورد ساختمان ها بلکه در مورد مردم ساکن در این ساختمان ها. آجرهای روبه‌رو طیفی از طرح‌ها و بافت‌ها را ارائه می‌دهند که شخصیت را به یک ساختار ثابت می‌آورد.

از نقطه نظر فنی و مهندسی

قیمت آجر

مقاوم در برابر آتش

منظور از مقاومت در برابر آتش، مدت زمانی است که مواد دیواری یک خانه می تواند از آتش سوزی کاملاً توسعه یافته جلوگیری کند. پخت در دمای فوق العاده بالا تضمین می کند که آجرهای آجرنما در برابر آتش مقاوم هستند و هرگز به گسترش آتش کمک نمی کنند.

عایق حرارتی

آجرهای سفالی یکی از بهترین مواد کم مصرف هستند که می‌توان آن را در خانه‌های خود قرار داد. آجرهای روکش معمولاً از خاک رس یا بتن تولید می شوند و بنابراین خاصیت عایق حرارتی بهبود یافته ای را ارائه می دهند.

سازگار با محیط زیست

درحقیقت آجرهای آجرنما محصولات طبیعی خالص تولید گردیده از خاک رس هستند که تمام الزامات ساخت و ساز سازگار با محیط زیست را برآورده می کنند، به گونه ای که به سختی هیچ مصالح ساختمانی دیگری می تواند مطابقت داشته باشد.

اجرنمای لاکچری

از نقطه نظر صرفه جویی در هزینه

آجرهای  بهترین آجرنما نیاز به تعمیر و نگهداری و هر نوع هزینه دیگری ندارند. علاوه بر این، از پوسیدگی، تاب برداشتن، فرورفتگی، محو شدن، زنگ زدگی، پوسته شدن یا موریانه ها نیز جلوگیری می کند. بنابراین، صاحبان اموال نیازی به نگرانی یا تلاش اضافی برای حفظ ملک خود ندارند.

ارزان تر

آجرهای نما و بهترین آجرنما با ظاهر زیبایی‌شناسی طراحی عالی همراه هستند. بنابراین برای جذاب کردن قسمت بیرونی خانه خود نیازی به استفاده از رنگ اضافی یا سفیدکاری و غیره ندارید. این باعث صرفه جویی زیادی در پول می شود. علاوه بر این، نیازی به نگهداری اضافی ندارد و تا چندین سال بدون صرف هزینه اضافی دوام می آورد.

انرژی کارآمد

آجرهای نما و بهترین آجرنما به دلیل خاصیت عایق حرارتی، گرما را به آرامی جذب و آزاد می‌کنند و در نتیجه خانه را در طول روز خنک و در طول شب گرم نگه می‌دارند. این به نوبه خود منجر به صرفه جویی کلی در انرژی می شود.

ده ساختمان زیبا با نمای آجر آجرنما بسیار جذاب

تماس برای اجرا و طراحی انواع نما ساختمان

با گذشت زمان، آجرهای نما بیشتر و بیشتر محبوب می شوند. معماران آجرهای آجرنما را برای بیشتر آرایش نما توصیه می کنند و حتی سازندگان نیز به طور قابل توجهی از آن استفاده می کنند.

قیمت آجرنما

ما متخصص در نماکاری و طراحی و اجرای انواع نما، بهترین آجرنما؛ ساخت و ساز تجاری و مسکونی در سراسر کشور هستیم. می توانید پروژه های قبلی ما را در نمونه کارها مشاهده کنید تا انواع مدرن آجرهای آجرنما که برای ایجاد فضاهای داخلی و خارجی جذاب استفاده می شود را مشاهده کنید.

ترجمه از سایت راه حل ساخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *