نمای بیرونی ساختمان

انتخاب نصاب و اجرا کننده آجر

آجرنما

آجر به عنوان یک عنصر اصلی و مهم ترین مواد اصلی ساختمان سازی محسوب می شود که علاوه بر آجر چینی در نمای خارجی ،داخلی ،دکوراسیون ها نیز کاربرد بسیار دارد. نصب آجر به بهترین شکل و با کیفیت مطلوب نیازمند فردی متخصص و ماهر می باشد تا بر زیبایی و کیفیت کار بیفزاید. اگر به دنبال نصابی ماهر و کار بلد هستید می توانید با مراجعه به سایت آجردکور از بهترین نصاب های آجر بهره گیرید.

حالا در ادامه مطلب خواهیم پرداخت که یک نصاب ماهر کاربلد چه ویژگی های مهمی دارد. نصب آجر هم ،مانند بسیاری از کارهای فنی نیازمند مهارت ،تخصص میباشد و افرادی که در این زمینه مهارت ندارند نمی‌توانند این کار را با کیفیت و به خوبی انجام دهند.

ویلا آجرنما

ویژگی نصاب یا نماکار خوب آجرنما

  • داشتن تجربه کاری
  • نصاب آجر نسوز و انواع دیگر آجر باید دقت و حوصله کار خود را انجام دهد.
  • توانمند بودن در خواندن انواع نقشه ها
  • درست کردن ملات را به خوبی آموخته باشد.
  • پودرهای مختلف بندکشی را بشناسد و زمان استفاده از آن را پس از نصب آجر ها بداند.
  •  پس از اتمام کار به تمیز بودن کار،محیط کاری و اثر بنا گردیده اهمیت دهد.

پروژه های باربیکیو آجری

هزینه نصب آجر

هزینه نصب آجر نما را نمی‌توان به طور ثابت تعیین کرد. زیرا قیمت نصب آجر متر مربع در هر شهری متفاوت می باشد. علاوه بر این عوامل دیگری نیز می تواند در تعیین قیمت نصب آجر تاثیرگذار باشد.

مثل :نحوه نصب و اجرای آجر ها ارتفاع ساختمان طراحی که برای نصب و اجرای آجر ها در نظر گرفته شده است.همچنین هرچه از فردی با تجربه بیشتر و با مهارت در کار استفاده شود میزان دستمزد آن نیز افزایش می‌یابد.

نصب آجرنما

اما با به کار گیری این افراد در کار می تواند بر کیفیت کار و نما اضافه کند. همچنین میزان اشتباهات و خطاهای کار را کاهش دهد. نتیجه را به شکل مطلوب نزدیک تر سازد. علاوه بر این استفاده از افراد متخصص و با مهارت استفاده از انواع آجر ها با کیفیت بالا نیز می تواند در کیفیت اثر بسیار تاثیر گذار باشد.

پروژه های آتشکده و نیمکت آجری

سایت آجر دکور برای سهولت کار این بستر را فراهم آورده تا از بهترین آجر ها با بهترین کیفیت بهره مند شوید. بنابراین اگر به دنبال خرید انواع مختلف آجر با بهترین کیفیت برای بالا بردن کیفیت سازه خود هستید می توانید به راحتی از سایت آجر دکور خرید خود را انجام دهید و از کیفیت بالای آجر ها بهره مند شوید.برای دریافت مشاوره و راهنمایی می توانید از کارشناسان آجر به کار بهره گیرید.

نصب آجر در سراسر ایران

آجر نما و نصب آن با چسب ،ملات یا روی گچ توسط نصابان فنی کار در سراسر نقاط ایران انجام می‌شود. برای همکاری و بهره بردن از تخصص این افراد ماهر لازم است با مشاورین آجر دکور تماس بگیرید. تا از تمامی افراد ماهر و متخصص بهره مند شوید.

در ادامه مطلب به این نکته خواهیم پرداخت که بهترین زمان برای نصب و اجرای آجر چه وقتی است.

بهترین نصاب آجر نما

بهترین زمان مناسب برای نصب آجر و نصاب آجر

نصب آجرنما یا آجر چینی زمان مشخصی ندارد و میتوان در هر فصلی از آجر برای به کار بردن در نمای داخلی و خارجی استفاده کرد. اما با توجه به موقعیت های مکانی متفاوت مثل مکان هایی که دارای آب و هوای مرطوب می باشد بهتر است که در فصل گرما برای اجرا و نصب آجرنما اقدام کرد.

پروژه های نمای بیرونی

زیرا در فصل سرد سال مثل زمستان به دلیل سردی هوا ،یخ زدگی ،رطوبت دیرتر خشک می‌شود. این عمل باعث شوره زدگی، سفیدک زدن یا پایین آمدن کیفیت کار میشود.

نکات مهم پس از نصب آجرنما

پس از پایان کار در ساختمان جهت پاک کردن گرد و غبار و بالا بردن طول عمر بنا بهتر است که نکات زیر را رعایت شود: شستشوی نهایی آجرها جهت پاکسازی مصالح باقیمانده و…استفاده از نانو برای بالا بردن کیفیت کار ،طول عمر آجرها ،عدم شوره زدگی و همچنین ضدآب کردن نما مهم است.

اجرای نما ساختمان

معرفی نصاب آجر در سایت آجر دکور

نصاب آجر ،در سایت آجر دکور خدمات نصب انواع آجر سنتی ،نسوز ،نما ،سنگ آنتیک و… را در سراسر ایران ارائه می دهد.  ؛بنابراین در صورت نیاز به نصاب انواع مختلف آجر ها با تخصص و مهارت لازم فقط کافیست به سایت آجر دکور مراجعه کرده و از بهترین استاد کارها بهره مند شوید.

پس در ادامه این مطلب به این سوال پاسخ داده شد که قیمت آجر و دستمزد نصاب آن چقدر میباشد. همانطور که پیشتر گفته شد نمی توان هزینه دقیقی برای نصب انواع آجر ها در نظر گرفت. شما میتوانید با مشاورین آجر دکور برای تخمین هزینه تماس بگیرید.

زیرا نحوه اجرا و ارتفاع ساختمان و طراحی که در سازه استفاده گردیده است، متفاوت می باشد. برای دریافت دقیق هزینه می توان از کارشناسان آجر دکور بهره گرفت.

سوال بعدی که در این مطلب پاسخ داده شد این است که ؛برای جلوگیری از شوره زدگی و بالا بردن طول عمر سازه چه باید کرد استفاده از مواد نانو می تواند طول عمر آجر را بالا برده و مانع از شوره زدگی آن شود.

نکته دیگر در خصوص ساعت کاری نصاب های آجر می باشد. نصاب های آجر ،در سایت آجر دکور از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب انواع خدمات نصب آجر ،سنگ آنتیک ،کاشی ،سرامیک و… ارائه می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *